Canım Anne

Tığ işi ajurlu patik yapılışı

Tığ işi ajurlu patik yapılışı

Tığ işi ajurlu patik yapılışı patik modelleri arayan takipçilerimiz için görselliği oldukça güzel ve şık olan tığ işi patik modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan patik modelleri çeyizlerde güzellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Nişan bohçalarında yer alan patik modelleri yapılan el işleri arasında yer almaktadır.

Patik yapılışları tığ işi, iki şiş, beş şiş, tunus işi, olamak üzere bir çok modelimiz sayfamızda mevcuttur. İstediğiniz modelinin video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yazımızın içinde linke tıklayarak patik örneklerine ulaşabilirsiniz.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde tığ işi patik modeli sipariş için oldukça güzel bir model olacağını düşünüyoruz. Farklı patik örnekleri için linke tıklamayı unutmayınız.

Yeni örgü patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, modelimizi uygulamak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN..

Tığ işi ajurlu patik yapılışı

38 Numaralı ayaklar için uygundur.

1 Adet patik ip

2 Numaralı tığ tercihi ( sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz)

İlk olarak 12 zincir + 3 zincir ekleyelim. Tığa bir kere dolayıp 2 li trabzan yapalım toplamda 12 trabzan yapıyoruz. 1 Zincir çekip son trabzana batıp ikili trabzab yapıyoruz. Ve karşı tarafa geçip aynı işlemi yapıyoruz. Burun kısmını oluşturmaya başlıyoruz. Sağ ve sol taraf uygulamalı olarak arttırma işlemi yaparak burun kısmını oluşturuyoruz. Sonrasında ajur modelini uygulayarak devam etmektedir. Detaylı öğrenim için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, patik yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi ajurlu patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ