Aşkın kalbi lif modeli yapımı

Aşkın kalbi lif modeli yapımı çeyizlik lif modeli aşkın simgesi yazısı lif modeline işlenmiştir. Çeyizlik lif örneklerinin arasında yer alabilecek lif modeli olduğunu düşünüyoruz.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arsında yer almaktadır. Kızlarımızın çeyizleri içinde en çok örülen tığ işi örgü modelleri arasında yer almaya devam etmektedir. Sayfamızda birbirinden farklı ve güzel lif örnekleri bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif modeline ulaşabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde aşkın kalbi lif modeli oldukça beğeni alarak sizlere yeni siparişler getirebileceğini düşündüğümüz bir modeldir.

Yapılışını video anlatımlı olarak izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Aşkın kalbi lif modeli yapımı

Yıldız tekniği ve kutu tekniği çalışılmıştır.

8 Numara tığ kullanımı

3 Renk ip tercih edilmiştir.

İlk olarak orta kısmında başlıyoruz. Fıstık uygulaması ile başlıyoruz. 7 Fıstık taban için ve üst sıraya kutu tekniği uygulayıp yazı olan kısmını yapmaya başlıyoruz. Kalp detayını yapıyoruz. Modelimiz her aşaması ayrı uygulanan bir modeldir. Kenar kısmında bir sıra yılsız tekniği yapılmıştır. Kenar oyasını yapıp bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı lif modelimiz olan kalp tanesi lif modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Aşkın kalbi lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ