Tığ işi çocuk çantası yapımı

Tığ işi çocuk çantası yapımı

Tığ işi çocuk çantası yapımı minikler için güzel çanta modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi çanta modeli yapılışı çok kolay yeni öğrenen herkesin yapabileceği bir modeldir.

Kız çocukları olan anneler alış verişlerde kızları için bir çanta almaktadırlar. Bugün kendiniz yapmayı düşünüyorsanız sayfamızda çanta modellerini inceleyerek istediğiniz modeli uygulaya bilirsiniz.

Tığ işi çocuk çantası modelini istediğiniz ip tercihinde yapabilirsiniz. Örgü ipleriniz ile veya koton ip tercihi bu seçim kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni ve farklı tığ işi modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi çocuk çantası yapımı

İstenilen ip tercihi

Tığ elinize yatkın tığ ile örebilirsiniz.

İlk olarak istediğiniz zincir çekiyoruz. Yapmak istediğiniz büyüklükte çanta modeli için zincir çekebilirsiniz. Zincirin üstüne trabzan uygulaması yapıyoruz. Köşe kısımlarına aynı noktaya batarak yuvarlak kısım oluşturuyoruz. Sonrasında dönerek örüyoruz. Her zincire trabzan yapıyoruz. Eni ve boyu sizlerin tercihine kalmıştır. Süslemesi içinde örümcek modeli uygulaması yapılmıştır. Tercihler değişebilir sizler istediğiniz renk ve ip seçeneği veya nasıl süslemek isterseniz o şekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Çanta yapımı, örgü çanta yapılışı, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Örgü çanta modelimiz olan karpuz modeli çanta yapılışı için linkimize tıklaya bilirsiniz.

Tığ işi çocuk çantası yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel çanta yapılışı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ