Canım Anne

Tığ İşi Amerikan Servis Modelleri

Tığ İşi Amerikan Servis Modelleri

   Günümüzde sofralara, yemek masalarına fazlasıyla önem verilmektedir. Özellikle de misafirleriniz için şık sunumlar yapmak istiyorsanız mutlaka Amerikan servisleri kullanılmaktadır. Amerikan servis modellerinin hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği ile yapılmış modelleri de mevcuttur. Özellikle de son zamanlarda tığ işi Amerikan servis modelleri çok fazla ilgi ve rağbet görmeye başlamıştır.

Sizde eğer sofralarınızı renklendirmek, şık sunumlarınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız mutlaka tığ işi ile yapılan amerikan servislerinden yapmanızı öneririz. Zincir çekmeyi bilen herkesin rahatlıkla yapabileceği modeller mevcuttur.

Sofralarınızı renklendirecek, ayrı bir hava katacak olan el işi amerikan servisleri, bu sezona damgasını vuracak gibi gözüküyor. Amerikan servisinizi tek renk örebileceğiniz gibi her birini farklı renklerde örerek cıvıl cıvıl, rengarenk bir masa düzeni elde edebilirsiniz. Amerikan servisinizi istediğiniz gibi şekillendirmek, süslemek sizin elinizdedir. Tığ işi amerikan servislerinin yuvarlak olarak örülen modelleri olduğu gibi kare, oval ve kalp şeklinde örülen modelleri de mevcuttur. Kalın iplerle örebileceğiniz gibi ince dantel ipleriyle de örerek farklı modeller deneyebilirsiniz.

Amerikan servisinizi öreceğiniz ipi iyi seçmelisiniz. Eğer iyi sonuçlar almak istiyorsanız kaliteli ipleri tercih etmenizi öneririz. Beğendiğiniz renklerde farklı modelleri deneyerek şık modeller elde edebilirsiniz. Sofralarınızın şıklığına şıklık katacak modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Amerikan servisi örmeye karar verdiyseniz önce hangi renk öreceğinize karar verip daha sonra da modeli seçerek işe koyulabilirsiniz. Öreceğiniz rengi çatal bıçak takımlarınıza ve yemek takımınıza uyum sağlayacak modeller de seçmeye özen gösterirseniz daha şık ve uyumlu masalar elde edebilirsiniz.

Tığ işi amerikan servislerinizi günlük kullanım için örecekseniz 6 kişilik ancak misafirleriniz için örecekseniz 12 kişilik örmenizi tavsiye ederim.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ