Tığ işi bere yapımı

Tığ işi bere yapımı kolay bere yapımı bugün ki modelimiz baykuş figürlü çocuk beresi yapılışı sizlerinde severek yapabileceğiniz çok güzel bir bere modelimiz var.

Kış mevsiminin sembolü vazgeçilmezi bere yapılıları farklı örnekler farklı figürler, hanımlarımız el işlerinde oldukça becerikli ve farklılıklar isteyen hanımlarımız için tığ işi de seviyorsanız bu modelimizi severek uygulaya bilirsiniz.

Farklı renklerde kaban, mont ve hırkalarına uyumlu renklerde yapılabilir. Bere modelimiz 4,5,6,7, yaş grubuna uygundur. Yapılışı detaylı olarak video anlatımı mevcuttur.

Canimanne.com sayfamızda bir çok bere modeli bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linke tıklayarak farklı bere yapılışlarına ulaşa bilirsiniz.

Video anlatımlarımız yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Yapılışları detaylı kolaylıkla öğrenebileceğiniz örnekler canımanne.com adresindedir.

Tığ işi bere yapımı

Tığ işi bere yapımı detayları ve yapılışı

2 Numara tığ seçimi

Nako elit baby iptercihi

Bere modeline tepe kısmından sık iğne içine 15 trabzan yaparak başlıyoruz. Her sıra düzenli olarak artırma yaparak istenen büyüklüğe gelene kadar örüp lastik örgüsü yapıyoruz.

10 Sıra lastik örgüsü yaptıktan sonra beremizi bitiriyoruz. Süsleme figürü olarak baykuş örüp beremize dikiyoruz.

Tığ işi, örgüler, örgü ve el işleri bere yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlamanız oldukça bizler için önemlidir.Video anlatımlarımızın devamlılığı için paylaşımlarla desteklemeyi unutmayınız.

Farklı büyük yetişkin bere modeli için püsküllü kukuleta burgulu bere yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi bere yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü Günlüğüm kanalına bu güzel bere modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. anonim dedi ki:

    kaç top yün gidiyor?

  2. Kiraz dedi ki:

    100 gr yeterli bence

BİR YORUM YAZ