Tığ İşi Kitap Ayracı Modelleri

Tığ işi ile yapılan binlerce model ve çeşit mevcuttur. Her geçen günde bu modellere yenileri eklenmektedir. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan tığ işi ürünler olduğu gibi günümüzde de farklı, değişik, modern tığ işi ürünler ortaya çıkmıştır. Tığ işi ile yapılan örgüler özelikle de şiş örgüsü bilmeyen kadınlara kolaylık sağlamaktadır.

Tığ işi parçalar çeyiz sandıklarımızın baş tacı olduğu gibi giyim sektöründe ev dekorunda ve daha birçok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Tığ işe ile yapılmış ayraçlar son zamanların en gözde uğraşlarından biridir. Birine kitap mı hediye edeceksiniz? Hemen içine el emeği, göz nurunuz ile yapılmış bir ayraç yapmaya ne dersiniz? Birbirinden şık ve farklı kitap ayraçları yapılmaktadır. Hazır k.tap ayraçları satılsa da hiçbir zaman el emeği ile yapılmış bir parçanın yerini tutmayacaktır. Sizde eğer isterseniz kendiniz evinizde kendi kitap ayracınızı kendiniz tasarlayıp rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Tığ işi kitap ayracı yapmak çok basit ve eğlencelidir. Küçük parçadan oluştuğu için sizde rahatlıkla kendiniz yapabilirsiniz. Çok farklı ve değişik modelleri mevcuttur. Tığ işi ile yapılmış çiçek, yaprak, gül motifli ayraçlar en trend olan modeller arasında yer almaktadır. Aynı zamanda hayvan figürlü olarak tasarlanan, yapılan modellerli de vardır. Renkli ipler kullanarak birbirinden şık kitap ayraçları yapabilirsiniz. Düz bir şekilde 2 parmak kalınlığında ördüğünüz örgüyü kitap boyu olana kadar devam ettiriniz. Daha sonra ise üzerine istediğiniz figürü, motifi işleyebilirsiniz. İsterseniz çiçek, yaprak, gül gibi motifler ekleyebileceğiniz gibi, hayvan motifleri de ekleyebilirsiniz. Pul, inci, boncuk, kurdele kullanarak tasarımınızı renklendirebilirsiniz.

Sizde tığ işi kitap ayracı modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ