Tığ işi parmaksız eldiven yapılışı

Tığ işi parmaksız eldiven yapılışı

Tığ işi parmaksız eldiven yapılışı dantel desenli diyebileceğimiz harika bir eldiven modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Parmaksız eldiven modelini farklı ip seçenekleri ile yaparak kıyafetlerinize şıklık katabilirsiniz. Özellikle ince ve parlak ip seçimi tercih ederek gece elbiseleri için ideal eldiven modeli olacaktır. Genç kızları olan annelerimiz bu güzel eldiven modelini kızları için öreceklerini düşünüyoruz.

Sayfamızda farklı eldiven modellerine ulaşmak için linklere tıklamayı unutmayınız. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tığ işi parmaksız eldiven yapılışı

Model oluşumu 4 ve katlarından oluşmaktadır.

İlk olarak 40 zincir çekelim. Sonrasında uç ucuna kaydırma tekniği ile bağlayalım. Üç zincir çekerek ikili tırabzan yapalım. Lastik tekniği uyguluyoruz. Toplamda beş sıra örüyoruz. Model kurulumuna başlıyoruz. Modelin detayları için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Eldiven modelleri, tığ işi eldiven modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çocuklar için eldiven modeli arıyorsanız tığ işi çocuk eldiveni yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi parmaksız eldiven yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ