Tığ işi saç bandı yapımı

Tığ işi saç bandı yapımı

Tığ işi saç bandı yapımı oldukça kolay ve harika görselliği bulunan bu saç bandana modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı modelleri görmek için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Saç bandını örmüş olduğunuz örgü modellerinin ip rengi ile yaparak uyumu sağlayabilirsiniz. Kazak ve hırka modeline uygun çalışabilirsiniz. Kız çocuklarının saç aksesuarlarında bandana ve saç bandı olmasa olmazlardan olmaya devam etmektedir. Yapılışı kolay olan örgü saç bandını video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlayacaktır… Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız…

Tığ işi saç bandı yapımı

Tığ İşi saç bandı yapımı / En Kolay örgü saç bandı

Gereken Malzemeler

Kalın orta kalınlık veya orta incelik ip

3 Numara tığ kullanımı

Dikiş için iğne

19 zincir çekelim ve 3 tane zincir çekelim 4 zincire 2 li trabzan yapalım. 19 tane tırabzan yapalım. 3 zincir çekelim dönelim. 2 tırabzan 1 fıstık 2 zincir 1 tane fıstık yapalım 12 zincir çekelim tığ dolayıp sondan 2. zincire 1 fıstık 2 zincir 1 tane fıstık yapalım. Bu işlemi 3 kez tekrar edelim. Sonra modelimizi uygulayalım. Kime göre örülecekse baş çevresine göre ayarlayalım uç kısımlarından dikelim. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyor..

Saç bandı, bandana yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, Paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus işi çocuk saç bandı yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi saç bandı yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ