Canım Anne

Tığ ve iki şişten oluşan bebek patiği yapımı

Tığ ve iki şişten oluşan bebek patiği yapımı

Tığ ve iki şişten oluşan bebek patiği yapımı iki teknik örgü modeli bir arada oldukça görselliği güzel olan harika patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bebek örgülerinde olmazsa olmazlardan patik modelleri olmaktadır. Bir çok çeşidi bulunmaktadır. Tığ işi, beş şiş, iki şiş modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni örgü bebek patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ ve iki şişten oluşan bebek patiği yapımı

Alt kısmı tığ işi taban olarak hazırlanmıştır.

1, 1,5 yaş için uygundur.

2 Renk patik ipi kullana bilirsiniz.

3 Numara 3 adet şiş kullanımı

Tığ

İlk olarak 21 zincir çekelim, ve taban kısmını hazırlıyoruz. Sık iğne ve trabzan tekniği ile taban modeli yapalım. Boy olarak 12 santim yapılmıştır.

Taban kısmı bitince farklı renk ip ile devam edelim etrafına sık iğne tekniği yapıyoruz. İlmek çıkartıp burun kısmını önce örüyoruz. Devamında yan kısım ilmek çıkartıp örüyoruz. Modelin detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek patikleri, örgü patik modelleri, patik yapılışları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ ve iki şişten oluşan bebek patiği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ