Tomurcuk çiçekli uzun lif yapılışı

Tomurcuk çiçekli uzun lif yapılışı farklı lif örnekleri arayanlar için oldukça güzel bir lif yapılışı ile sizlere merhaba diyoruz.

Takım olarak yapılabilecek bir lif örneği olduğunu düşünüyorum. Kız çeyizleri için mükemmel bir modelimiz olan tomurcuk çiçekli uzun lif modeli sizlerle olmaktadır.

Lif modelleri oldukça fazla örülen sevilen el işleri arsında, hobi olarak yapılan veya örüp satarak bir çok bayan arkadaşımız var. Ev bütçesine oldukça fayda sağlayan bir iş diyebiliriz.

Banyo lifleri farklı tasarımlar, değişik uzun, kare, yuvarlak, çiçekli, hayvan figürlü, sade, bir çok modeller yapılmaktadır. Canimanne.com sayfamızda aradığınız bir çok modelden fazlasını bulabilirsiniz ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız.

Yeni tasarımlı lif modellerinde tekrar görüşmek üzere yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası içi linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımları için beğeni paylaşımlar oldukça önemlidir.

Tomurcuk çiçekli uzun lif yapılışı

Tomurcuk çiçekli uzun lif detayları ve yapılşı

Tomurcuk çiçekli uzun lif modeli için üç renkli lif ipi yeterli oluyor.

7 Numara tığ kullanılarak örülüyor.

Uç kısmı için plastik halka

Siz elinizin ayarına göre tığ numarası kullanabilirsiniz değişik renk uyumlarıyla da güzel durabilecek bu modeli mor renk lif ipi ile örmenizi özellikle tavsiye ederim.

Modelimiz kare olarak başlanıp bitiminde tekrardan yeni bir karenin zeminini yapmak için 13 fıstık daha yapıp,

14. Fıstık ile geri dönüp ikinci karemiz de yapıp tamamlıyoruz daha sonra yapraklarımızı yapıp kenar oyası uygulamasını yaparken de tomurcuklarını yapıp bitirip halkamızı takıyoruz.

Modelimiz oldukça kolay ve gösterişli bir model isterseniz modelin karesini de örüp takım yapabilirsiniz.

Tomurcuk çiçekli uzun lif modeli yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu şık lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

Farklı modelimiz olan gelin lif modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ