Tunus İşi Bebek Battaniyesi Örmeye Başlayın

Tunus İşi Bebek Battaniyesi Örmeye Başlayın

Tunus İşi Bebek Battaniyesi Örmeye Başlayın

Tunus işi battaniye modelleri seven hanımlarımız için harika bir bebek battaniyesi yapımı canimanne.com youtube kanalından sizler için hazırlamış olduğumuz harika bir battaniye çalışması sizlerin beğenisini bekliyor.

Anne adayları, anneler, teyzeler bebek battaniyesi en kullanışlı olmazsa olmazlardan bebek çantamızın içinde bulunması gereken en amaçlı eşyamız olmaktadır. Özellikle kendi yaptığımız el işlerini seviyorsak tunus işi bebek battaniyesi modeli sizler için harika bir örnek olacaktır.

Bebek battaniyesi yapan sipariş alan arkadaşlarımız var. Onlar içinde çok güzel bir çalışma olacaktır. Bol sipariş diliyorum. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Farklı modellere ulaşmak için yazımızda ki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni örgü modellerinde sizlerle birlikte olma dileğiyle, yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolaylık diliyorum. HOŞÇAKALIN

Tunus İşi Bebek Battaniyesi Örmeye Başlayın

Tunus İşi Bebek Battaniyesi Modeli Detayları Ve Yapılışı

Bu videomuz da sizlerle paylaştığımız model Tunus işi detaylı hanım dilendi bey beğendi modeli battaniye

Bu battaniyenin yapımında artan ipleri kullanabileceğiniz gibi istediğiniz renk düzeninde yapabilirsiniz.

Ben 8 renk ip kullandım.

Öncelikle Tunus detaylarını hazırladığımız motiflerimizin kenarlarını hanım dilendi bey beğendi modeli ile tamamını ördük, ardından kenar sıralarını ördükten sonra ekleme işlemine geçtik.

Önce tek tek sonra boylu boyunca eklediğimiz motifleri battaniye haline getirdik.

Son kenar tığlama işlemini yaptığımız battaniyenin anlatımının tamamı videomuz da

Şimdi video muza geçelim ve yapılışının tamamını birlikte izleyelim arkadaşlar.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi, bebek battaniyesi yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan ilk kez haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yine videonun yorumlar kısmında sizi bekliyor olacağız her türlü görüş öneri isteklerinizi veya sorularınızı bize yorumlar aracılığıyla iletebilirsiniz örmek isteyen tüm canım anne takipçilerine kolay gelsin.

Tunus İşi Bebek Battaniyesi VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ