Tunus işi iki renkli patik yapımı

Tunus işi iki renkli patik yapımı

Bugün sizlere Tunus işi patik modeli yapımı ile merhaba diyoruz. Havaların soğuması ile örgü modelleri hanımlarımız için hobi olarak veya siparişleri olan arkadaşlarımız için oldukça önemli olmaktadır.

Bir çok modeli yapılan patik örnekleri çeyizler içinde oldukça fazla yapılan patik modelleri olmaktadır. Sayfamızda bir çok patik örneğini bir arada bulabilirsiniz. Beş şiş, iki şiş, tığ işi, keçe taban patik modellerini bulabilirsiniz. Yeni güzel patik örneklerinde birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi iki renkli patik yapımı 

İki renk patik ipi kullanılmıştır.

3 Numara Tunus tığ kullanımı

22 Zincir çekelim. Her bir zincirden bir ilmek çıkartalım. İlmekleri çift alarak toplayalım. 13 İlmek tekrar çıkartıp farlı renk ipi bağlayalım. 12 ilmek örüp diğer ilmekleri farklı renk ip ile örelim. Çift ilmek alarak toplayalım. Patik modelinin örnek kurulumu, topuk kısmının yapılışı ve detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi patik modeli, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi iki renkli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ