Tunus ve iki şiş patik modeli yapımı

Tunus ve iki şiş patik modeli yapımı çeyizlik harika görseli olan Tunus işi ve iki şiş patik modeli birlikte uygulanmış oldukça şık model sizlerin beğenisini beklemektedir. Yapılışı detaylı olarak videoda anlatılmıştır.

Çeyizlik patik modelleri arayan arkadaşlarımız için tunus işi modelini severek uygulayabilirsiniz. Patik modelinin renk uyumu çiçek detayı oldukça ayakta güzel duran patik örneğidir. Sizlerde çeyizlik veya sevdiklerinize yapabileceğiniz en güzel patik modelini video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yeni patik örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus ve iki şiş patik modeli yapımı

37, 38 Numaralı ayaklar için uygundur.

3 Renk patik ipi

Dikişsiz patik modelidir.

Tunus işi, normal şiş

İlk olarak 48 ilmek atarak başlayalım, ters ve düz tekniği ile lastik modelini yapıyoruz. Toplamda 15 sıra lastik örelim ve devamında haroşa tekniği örüyoruz. 6 Diş haroşa yapmış oluyoruz ve haroşa olarak 13 ilmek örüp ilmeği ipe geçirelim ve orta kısmı tunus şişi ile örelim, kalan 13 ilmeği ipe geçirelim. Devamında orta kısımda kalan ilmekleri örelim model kuralım. Patik modelin detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapılışı, Tunus işi patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus ve iki şiş patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ