Kolay saç bandana yapımı

Kolay saç bandana yapımı

Kolay saç bandana yapımı şiş ile haroşa tekniği örülüşü kısa sürede yapabileceğiniz bandana modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Saç bandana yapımını kıyafetlerinize göre renk ip seçerek uyum sağlayabilirsiniz. Saç bantlarını sevenler için yapılışı oldukça kolay olan modeli video anlatımlı olması yeni yapacak olan arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır.

Bandana modelini sade veya çiçek detayı ve farklı süsleme yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza hediye olarak yapabilirsiniz. Bir kaç farklı renk tercihi ile bir çok kıyafetinize uyumlu kullanım olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kolay saç bandana yapımı

Kolay Saç bandana Yapımı

Bandana İçin Gereken Malzemeler

Orta kalınta yün ipi

4 numara şiş

Makas ve iğne

26 ilmek atarak başlayalım. Arka sıradan başlayalım. İlk ilmeği örmeden alalım ve diğer ilmekleri ters örelim. Düz sıraya geçelim. İlk ilmeği örmeden alalım ve diğer ilmekleri ters örelim. Ters veya düz örgü tekniği ile haraşo yapalım. Baş çevresine göre ayarlayıp örelim. Videolu anlatımın da 69 sıra haraşo örülmüştür. Orta kısmın burgusu için dikelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Saç bandı, saç bandanası yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi çocuk saç bandı yapımı için linke tıklamayı unutmayınız..

Kolay saç bandana yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ