Yazmadan hurç nasıl dikilir

Yazmadan hurç nasıl dikilir

Yazmadan hurç nasıl dikilir eşarpları düzenli bir şekilde saklamak isteyen hanımlarımız için güzel bir yazma hurç modeli yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Eskimiş olan eşarplarınızı geri dönüşüm olarak nasıl değerlendire biliriz sorusuna güzel bir video anlatımla sizlere karşısındayız.

Kızlarımızın çeyizleri içinde çok hoş hurç modelleri yapabilirsiniz. İster eskimiş yıpranmış yazmalarını değerlendirerek veya modeli başka kumaş tercihi ile renk renk hurç dikerek çeyizlere şıklık katabilecek modeldir.

Bir çok hanımlarımız geri dönüşüm fikirleri uygulamaktadır. Değerlendirmeyi sevenler için evlerinde dikiş makinası olanlar için dikiş dikmeyi seviyorsanız yapılışı size oldukça kolay gelecektir. Sevdiklerinize en güzel hurç modellerini yapıp hediye edebilirsiniz. En güzel fikirlerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Yazmadan hurç nasıl dikilir

1 Adet eski eşarp

Eşarp büyüklüğü 100 santimdir.

Makas

10 santim ölçü alıp kenar kısımlarını keselim ikiye katlayıp 1 santim içeriden dikiş makinasın da dikelim. Kestiğimiz şeritleri büzgü teyel yapalım. Saten eşarp kullanıldığı için teyel almadan dikim yapmamaya özen gösteriniz. Detaylı anlatımı için video izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Geri dönüşüm fikirleri, hobi ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Yazmadan hurç nasıl dikilir video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Benden size örgü evi youtube kanalına bu güzel geri dönüşüm fikirleri için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ