Canım Anne

Yel değirmeni yuvarlak lif yapımı

Yel değirmeni yuvarlak lif yapımı

Lif modelleri yeni modellere nasıl ulaşabiliriz ? lif modelleri hangi teknik ile yapılmaktadır ? lif yapımında hangi ip ve tığ seçimi olmalıdır ? lif modellerinin anlatımı var mı ?

Yel değirmeni yuvarlak lif yapımı ve farklı lif örnekleri olmak üzere bir çok lif modeli canım anne sayfamızda video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinin yapılışına sayfamızı ve yazımızdaki linke tıklayarak geniş lif örneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri yapılışı fıstık tekniği olarak yapılmaktadır. Kutu tekniği ve yıldız, mısır ve tekli fıstık olarak yapılmaktadır. Lif modellerinde ip ve tığ seçimleri sizlerin tercihine kalmıştır.

Lif modelleri çeyizler içinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Nişan bohçalarında yer almaktadır. En yeni tasarımlar ve görselliği güzel olan lif modelleri yapılmaktadır. En yeni güzel modelleri için sayfamıza ziyaret etmeyi unutmayınız..

Yel değirmeni yuvarlak lif yapımı

Yel değirmeni lif modeli

Modelimize 7 numara tığla ortadan 7 zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 6 kez ikili fıstık yapıyoruz. Oluşan fıstıkların üzerine 5 sıra kutu tekniğiyle şeritler örüyoruz. Her sırada renk değiştirerek kutu tekniğiyle 5 sıra örüp modeli yuvarlak hale getiriyoruz. Kenar oyası olarak ikili fıstık üzeri tekli fıstık yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yel değirmeni yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ