Yeni farklı yuvarlak lif yapımı

Yeni farklı yuvarlak lif yapımı fıstık ve trabzan tekniği birlikte uygulanan iki renkli güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde her zaman yeni örnekler mevcuttur. Yapım aşamaları youtube kanallarında video anlatımlı olması ilginin artmasında en etkenlerdendir. Birçok modeli video anlatımlı bulabilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizleri içinde lif modelleri fazlasıyla yapılmaktadır. Takım lif modelleri, damat lif modeli, tasarım lif örnekleri gibi çeşitler en çok yapılanlar arasında yer almaktadır. Çeyizlerde günlük lif modellerinde ve en çok görselliği güzel olan modeller özellikle seçilerek yapılmaktadır.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için yeni yuvarlak lif modeli güzel seçim olacaktır. İstediğiniz renk tonlarında yapabilirsiniz.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde farklı lif çalışmalarını sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni farklı yuvarlak lif yapımı

İki renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi kullanabilirsiniz.

Yapılışı: Lif modelinin orta kısmını altı fıstık ile başlayarak dört sıra örerek altı dilimi tamamlıyoruz. Bir dilimde dört fıstık olana kadar arttırma yapıyoruz. Devamında on sekiz zincir çekelim üç zincir atlayıp dördüncü zincire ikili trabzan yapalım kenardaki zincir ile toplamda on altı trabzan olacak yandaki fıstık yuvasına sık çiğne yöntemi ile geçiş yapalım tekrar üç zincir yandaki fıstık yuvasına geçelim aynı trabzan detayını uygulayalım, çift olarak on altı kanat olacak sonrasında yapmış olduğumuz kanatları zincir ile birbirine ekliyoruz, ve tekrar trabzan detayını uygulayarak devam edelim, model kenar uygulaması ve kırmızı renk ip ile şerit detayını yaptıktan sonra bitmektedir. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni farklı yuvarlak lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ