Yeni kare lif modeli yapımı

Yeni kare lif modeli yapımı

Yeni kare lif modeli yapımı farklı bir lif çalışması ile sizlere merhaba diyorum. Lif modelleri, lif örnekleri oldukça sevilen harika el işlerimiz olmaktadır.

Lif modelleri oldukça fazla olarak tasarımı yapılan en çok tercih edilen el işleri olarak hanımlarımız yapmaya devam ediyor. Kızlarımızın çeyizi için oldukça fazla yapılan bin bir çeşit lif örnekleri bulunmaktadır. Canimanne.com sayfamızda oldukça fazla lif modeli mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapan arkadaşlarımız için yeni kare lif modelimiz kare lif model sevenler için oldukça güzel bir çalışma olacaktır. Sizlerde sitemizi ziyaret ederek farklı lif çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için lif modellerinde istedikleri lif ipi markalarını tercih edebilirler, elinize uygun tığ seçimi olması daha rahat örebilirsiniz. Sizler için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Farklı lif modellerinde tekrar birlikte olmak dileğiyle hoşçakalın.

Yeni kare lif modeli yapımı

Yeni kare lif modeli detayları ve yapımı

Lifimiz için 4 renk ip yeterli oluyor.

7 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

İkili fıstık tekniği ile 7 ye7 kare örüp ip değişiliği ile 3 sıra çerçeve örüyoruz 13 fıstık oluyor bu şekilde örünce 3 fıstık sağ dan 3 fıstık soldan bırakıp arada kalan 7 fıstığı 6 sıra ikili fıstık ile örüyoruz Bu işlemi 4 kenara da yapıp ara kısımları örüyoruz Kenar oyası ile bitiriyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizlere sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar önemlidir.

Yeni kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ