Canım Anne

Bebek Kapı Süsleri

Bebek Kapı Süsleri

Bebek kapı süsleri örnekleri arayan anne adaylarına özel renk renk, en güzel ve farklı süsleri resimli olarak derledik.

Bebek kapı süsleri doğum sonrası hastane odası ve evin kapısına asılmaktadır. Bebeğin gelişini haber veren bu süsler son zamanlarda çoğu kişi tarafından kullanılmaya başladı. Anne adayları bu tür süs çeşitlerini doğuma sayılı günler kala alıp hazırlamaya başlamaktadır. Çoğu kişi bu tür süsleri hazır alırken bazı anne adayları ise kendileri evde elleriyle zevkine göre yapmaktadır.

Bebek kapı süsleri cinsiyete göre ayrılmaktadır. Kız bebekler için daha gösterişli modeller seçilirken, erkek bebekler için genellikle mavi tonlarında nazar boncuklu olan modeller tercih edilmektedir. Kapı süsleri genellikle yuvarlak şekilde olmaktadır. Bebek kapı süslerinde genellikle kumaşlar tercihe bağlı olarak değişmektedir. Fakat en son modaya göre kadifemsi yapıda olanlar tercih edilmektedir. Bebek kapı süslerinde köpük maddeden yapılmış üzeri yazılı olanlar da tercih edilebilmektedir.

Bebek kapı süslerinin üzerinde hoşgeldin bebeğim, bebeğin ismi ve doğum tarihi gibi detaylara yer verilebilmektedir. Bu tercihler tamamen size bağlıdır. Eğer yaz veya bahar aylarında doğum yapacaksanız mevsim çiçeklerinden yapılmış rengarenk modelleri tercih edebilirsiniz.

Bebek Kapı Süsleri

Aşağıda yer alan bebek kapı süsleri arasından kendi zevkinize göre güzel olanları seçip evde kendiniz yapabilir, profesyonel birine yaptırabilir veya hazır modellerden birini tercih edebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer kapı süsleri örneklerine de göz atabilirsiniz. Aşağıda kız bebekler için kapı süsleri ve erkek bebekler için kapı süsleri paylaştık. Bu güzel modelleri sizler de yapabilirsiniz, yada görsel üzerinde yazılı olan kişiler ile instagram üzerinden iletişime geçebilir sipariş edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ