Yeni lahana lif modeli yapımı

Yeni lahana lif modeli yapımı yeni lif modeli arayanlar için lahana modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde yeni model ve yeni tasarımlar çeyizlerde favori örnekler arasında yer almaktadır. Lif modelleri çeyizlerde en çok tercih edilen el işleri arasındadır. Lif modelleri geniş örnek seçeneğinin çok olması hanımlarımızın beğenisinin artmasını sağlamaktadır. Video anlatımlı lif modelleri hanımlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için kolaylık sağlamaktadır.

Sayfamızda lif modelleri oldukça geniş model içeriğine sahiptir sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. En yeni lif modelleri ve güzel lif örneklerine ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçaakalınız.

Yeni lahana lif modeli yapımı

Malzemeler: 1 adet krem rengi lif ipi
Nakış simi gold renk
2 numara tığ
22 numara tığ
Dikiş iğnesi
Makas

Yapılışı: Modelimize ortadan 5 fıstık ile başlıyoruz. 3 sıra fıstıklar arasında arttırma işlemi yaparak 20 fıstık elde ediyoruz. Fıstıkların ortasına yuvalar yapıyoruz yaprak için. Her bir yaprağı 5 tane ikili trabzan olarak yapıyoruz. Yaprakların etrafına sim ip ile zincire çekip sık iğne yaparak çerçeve yapıyoruz. Modelimizi ortasına gül yapıyoruz en son lifimiz bittikten sonra dikmek için. Yaprakların etrafına zincir yuvaları yapıp trabzan olarak 4 sıra örüyoruz. Model 4 kattan oluşuyor ve katların uçlarına sim ip ile kenar oyası yapıyoruz. En son ortadaki gülü dikerek modeli tamamlıyoruz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni lahana lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ