Yeni model çiçek lif yapılışı

Yeni model çiçek lif yapılışı lif modellerinde güzel lif örnekleri ile siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Lif modelleri hanımlarımızın çok sevdiği el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Bütün lif modelleri video anlatımlı olması lif sevenlere kolaylık sağlamaktadır. Özellikle yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar faydalı olmaktadır.

Genç kızlarımız çeyizleri için en güzel yeni lif modellerini seçerek hazırlamaktadırlar. Lif modelleri çeyizler için oldukça fazla yapılmaktadır. Takım lif çalışmaları ve damat lif modelleri de nişan bohçalarında yer almaktadır.

Farklı lif modelleri için sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz en tasarım lif örneklerini bulabilirsiniz. En güzel lif modelleri sayfamızda mevcuttur. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni model çiçek lif yapılışı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

İlk olarak zincir sayınızı ayarlayın ve fıstık yapıyoruz toplamda 33 fıstık yapıyoruz. İstediğiniz sayıyı ayarlayabilirsiniz. İkinci sırada fıstık tepelerine fıstık yapıyoruz on fıstıktan sonra yeşil ipi geçiş yapıyoruz. Yaprak detayını kuruyoruz. Beyaz ip ile yeşil ip birlikte devam edip yaprak detayını uyguluyoruz. Devamında beyaz ve kırmızı ip ile çiçek detayını yapıp lif modelini tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ yotube kanalına çok teşekkür ediyorum.

Yeni model çiçek lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ