Yeni petunya çiçeği lif modeli yapımı

Yeni petunya çiçeği lif modeli yapımı

Yeni petunya çiçeği lif modeli yapımı mısır tekniği taban üzerine harika çiçek detayının olduğu yeni lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yuvarlak lif modeli ve çiçek temalı lif modeli sevenler için bu güzel lif modeli kaçmaz dediğimiz örnekler arasında yer alacaktır.

Çeyizlik lif modellerinde yeni modeller ve görselliği güzel olan modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Lif modeli denilince aklımıza ilk gelen çeyiz ve sipariş olmaktadır. El işlerinde tığ işi modellerinde lif yapımı oldukça yaygın olmaktadır. Youtube kanallarında en çok lif modellerinin yayınlanması ve yeni örneklerin ortaya çıkması kolay örülüşü olması hanımlarımızın lif modeline ilgisinin artmasında etkili olmaktadır. Peki siz hangi lif örneklerini uyguluyorsunuz ?

Yeni petunya çiçeği lif modeli yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak sihirli halka yaparak başlayalım isterseniz zincir çekerek halka oluştura bilirsiniz. Halka içine aralarda iki zincir çekerek trabzan uygulayalım. Toplamda altı kutu oluşturuyoruz. Kutu içine çiçeğimizin yapraklarını oluşturup bitirelim, sarı ip ile orta kısma örümcek tekniği ile orta detayı yapıyoruz. Toplamda sekiz çiçek hazırlayıp hazırlamış olduğumuz tabana tığ ile dikişini sağlıyoruz. Detaylı yapım aşaması için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni petunya çiçeği lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ