Canım Anne

Yeni tasarım lif modeli yapılışı

Yeni tasarım lif modeli yapılışı

Yeni tasarım lif modelleri arayan arkadaşlarımız için en yeni tasarım lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı anlatımlı video ile modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Lif modelleri video anlatımlı olması modellerin yapımında etkili olmaktadır. Hanımlarımız video anlatımlı örgü modellerini daha çok tercih etmektedirler. Özellikle yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

Farklı lif örnekleri için yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok lif örneğine ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni tasarım lif modeli yapılışı

Yeni Harika bir lif modeli
Yapılışı için 3 renk lif ipi kullanıyor 2 numara tığ
İplerin rengi beyaz yeşil ve kırmızı sizler isteğiniz renk yapabilirsiniz
Lifin yapılışına ilk önce 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada üçlü yıldız tekniği ile örülüyor sıra sonlarında artış yapıyoruz üçüncü sırada aynı teknik ve dördüncü sırada yine üçlü yıldız yapıyoruz beşinci sırada her yuvanın içine üç dolgulu 2 li fıstıklar yapıyoruz 6 sıra da aynı yuvanın içine ikili yapıyoruz 7 ci sırada kırmızı ipimizle bir alt sıralar gibi ve iki sura beyazdan sonra kenarı için ikili trabzan yaparak tamamlıyoruz ve hazırlamış olduğumuz yuvarlak motifin içine yaprak ve güller yapıyoruz her dilime bir yaprak ve gül yaparak ilk sırayı tamamlanıyor ikinci sıradaki dilimlerin içine 2 şer yaprak ve gül yaparak tamamlıyoruz en ortaya puf çiçeği yapıyoruz bu motiften iki tane yapıp birleştiriyoruz ve lifimiz tamamlanıyor yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz..

Yeni tasarım lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ