Yeni tasarım lif modeli yapılışı

Yeni tasarım lif modeli yapılışı görselliği ile harika bir lif modeli ve renklerinin güzelliği ile sizlerin beğenisini bekliyor.

Farklı lif modelleri yeni tasarım lif örnekleri arayanlar için yeni tasarım lif modelimizi tercihleriniz arasında olacağını düşünüyorum. Pamuk lifler kanalına ait olan tasarımı renk uyumunu yakalayan harika bir lif örneği çalışması sizleri bekliyor.

Lif modellerinde hanımlarımız en güzel tasarımlarını siz değerli takipçileri için üretmeye devam etmektedir. Umarım sizlerde severek yapacağınız lif modeli olacaktır.

REKLAM ALANI

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan lif örneklerine bu güzel yeni lif tasarımını ekleyerek lif modellerine katabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlerin yapabileceği kadar kolay ve detaylı anlatımı ile yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunun arkadaşlarımız içinde yeni tasarım lif modeli sizler içinde bol siparişler getirmesi dileğiyle, farklı lif örnekleri arıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek farklı lif modellerine ulaşabilirsiniz veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız. Yeni lif çalışmalarında tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Yeni tasarım lif modeli yapılışı

Yeni tasarım lif modeli detayları ve yapılışı

Kullanılan malzemeler

Üç renk istenilen marka lif ipi,

5 Numara tığ seçimi ve makas

Yapılışı: 6 zincirle yuva yapılıp içerisine 6 fıstıkla başlıyoruz. Sonrasında artırmalar yapılarak yuvarlak lif zemini olarak devam ederek örüyoruz.

Orta kısmına ise, zincir ve trabzan tekniğiyle minik kalp şekilleri veriliyor. Son olarak ise kenar oyası ve püskül yaparak bitiriyoruz..

Lif yapımı, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yeni tasarım lif modelleri için cupcake lif modeli yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yeni tasarım lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ