Yeni uzun yel değirmeni lif yapımı

Yeni uzun yel değirmeni lif yapımı farklı çizgiler içeren lif modelleri tercih edenler için güzel modeldir. Bir önceki paylaşımlarımız da yel değirmeni lif modelinin farklı çalışmasını takipçilerimizin beğenisine sunmuştuk, beğendiğiniz lif modelini uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri son yılların en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Youtube kanallarına hanımlarımızın videolarını paylaşması geniş kitleye lif modellerinin ulaşmasını sağlamaktadır. Hanımlarımızın ilgisi ve beğenisi arttıkça lif modellerinde yeni tasarımlar ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Beğeniler artıkça sipariş alan arkadaşlarımız çeyizlik lif modellerine ağırlık vermektedir. Lif modelleri çeyizler için çok yapılmaktadır. Takım lif örnekleri ve farklı şık lifler nişan bohçalarında yer almaktadır.

Sizlerde çeyizlik veya sipariş için lif örnekleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfamızda en yeni ve tasarım lif modellerini bulabilirsiniz. Sayfamızda lif örneklerine oldukça yer vermeye çalışıyoruz. Takipçilerimizin sayfamızda aradığı birçok lif modelini bulabilmeleri bizim için oldukça önemlidir. Sayfamız örgü dair her şeyi sizler için sunmaya devam etmektedir. Sonbahar ayları ve soğuk havaların en güzel yanı örgüler olduğu için sizlere yeni modellerle paylaşım yapmaya devam edeceğiz.

Yeni uzun yel değirmeni lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı ( istediğiniz renk seçimini tercih edebilirsiniz)

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ile örülmüştür.

Yapılışı: Zincir ile halka oluşturalım, halka içine fıstık uyguluyoruz. Fıstığın tepesine açık fıstık yanına fıstık ikisini birlikte kapatalım, tekrar tepesine açık fıstık halkanın içine fıstık birlikte kapatalım, aynı işlemi altı fıstık olana kadar devam edelim. Orta kısım hazırlandıktan sonra farklı renk ip ile aynı mantıkla istediğimiz boyuta gelmesini sağlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Devamında uç uca altı fıstık yapıyoruz. yedinci fıstıkla birlikte kutu tekniği uyguluyoruz kutular oluşturuyoruz. Orta kısımdaki şeritleri yapıyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni uzun yel değirmeni lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ