Yeni ördüğüm kilim desenli patik yapımı

Yeni ördüğüm kilim desenli patik yapımı Tunus işi kolay kilim desenli patik modelini video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay video anlatımlı olması yapacak olan arkadaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Patik modelleri kış ayalarının vazgeçilmezi olmaktadır. Örgü modelleri sevenler patik modellerine oldukça fazla yer vermektedirler. Günlük ve çeyizlik patikler en çok yapılan el emekleri arasında yer almaktadır.

Tunus işi, şiş modeli ve tığ işi patikler hepsinin ayrı örnek seçeneği bulunmaktadır. Hepsinin ayrı şıklığı vede farklı modelleri ile hanımlarımızın tercihinde olurken sizler hangi patik modellerini tercih ediyorsunuz ? görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Farklı örnek ve çorap, bot patik yapılışları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ördüğüm kilim desenli patik yapımı

36/ 37 Ayaklar için uygundur.

3 Numara tunus tığ seçimi,

2 Renk patik ipi kullanılmıştır.

İlk olarak 15 zincir çekerek başlayalım, her ilmekten ilmek çıkartalım. Her ilmeği çift olarak alalım. 2 Ci sırada ise 4 ilmek örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 5 örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 4 örelim. Tekrar geri dönüp çift örelim. 3 cü sırada 5 örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 7 örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 5 örelim. Geri dönüşleri çift alalım. Toplamda 8 sıra 47 ilmek olana kadar örelim. Diğer renk ipimizi takıp 3 ilmek krem 1 mor renk örelim detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik yapımı, örgü patik modelleri, tığ işi patik modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yeni ördüğüm kilim desenli patik yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ