Yuvarlak çiçek bahçesi lif yapımı

Yuvarlak çiçek bahçesi lif yapımı kalan lif ipleriniz ile çiçek temalı lif modelini uygulayabilirsiniz. Yıldız tekniği ile çalışılmış modeldir. Altı dilimden oluşuyor. Yuvarlak lif modelleri sevenler için kolay olduğu kadar sade görselliği olan birçok arkadaşımızın uygulayacağı örnektir.

Lif modelleri denilince ilk akla gelen çeyizlik lif örnekleri olmaktadır. En güzel lif modelleri çeyizlerde nişan bohçalarında yer alırken sipariş alan arkadaşlarımıza da ayrı kazanç kapısı sağlamaktadır. En güzel lif örnekleri çeyizlerde baş rolde olmaktadır. En güzel lif örneği ve farklı lifler oldukça ilgi çekmektedir. Sizler çeyizlik hangi modelleri tercih ediyorsunuz ? Bizlere beğendiğiniz lif modellerini yazabilirsiniz.

El işlerinde tığ işini seviyorsanız vede yeni öğrenmeye başladıysanız lif modeli ilk tercihiniz olabilir. Yapılışı kolay olan birçok lif örneği bulunmaktadır. En büyük avantajı video anlatımlı olması video anlatımlı el işleri yeni öğrenmek isteyen hanımlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır. Örgü modelleri sayfamızda geniş içeriğe sahiptir. Sizlerin beğenisine uygun el işlerini sayfamıza göz atarak bulabilirsiniz.

Yuvarlak çiçek bahçesi lif yapımı

Beyaz taban üzerine çiçek detayları için istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız taban ile örülmüştür.

6 Dilinden oluşmaktadır.

Kenar oyası örümcek modelidir.

Orta kısmında minik çiçek detayı bulunmaktadır. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Liflerinsultani örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yuvarlak çiçek bahçesi lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ