Yeşil Çay, Limon, Maden Suyu ile Doğal Zayıflama Kürü

Hanımların yeni gözdesi diyetler arasında yerini alan yeşil çay, limon ve maden sodası kürü diyeti yarar sağlayan diyetler arasında. Form çayı olarak da sayılabilecek olan bu çay pek çok kişi tarafından denenmiş ve başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Peki o zaman öncelikle yeşil çayın, limonun ve maden sodasının tek tek zayıflatıcı etkilerinden söz edelim.

Yeşil çay; yağ yakıcı ve iştah kapatıcı özelliği ile bilinir. Ayrıca antioksidan özelliğe de sahiptir. İçinde bulunan bileşenler sayesinde yağların yakılmasını hızlandırır.

Maden sodası; içindeki minerallerden dolayı zayıflamaya yardımcı içecekler arasındadır. Ayrıca hazımsızlığı giderici etkisiyle de metabolizmayı hızlandırır.

Limon; vücuttaki yağların dışarı atılmasını kolaylaştırır. Ayrıca limon enerji verir.

Kürün Malzemeleri :

2 tatlı kaşığı yeşil çay

1 şişe maden sodası

Yarım limon

½ litre su

YEŞİL ÇAY LİMON, MADEN SUYU İLE ZAYIFLAMA KÜRÜ – Kilo Verme Yöntemleri

Kürün Hazırlanışı :

Öncelikle suyumuzu kaynatıyoruz. İçine 2 tatlı kaşığı yeşil çayı atıyoruz ve demlenmesi için bir süre bekliyoruz. Sonda yarım limonumuzu sıkıyoruz ve sıkılmış limonu da içine atıyoruz. 1 şişe maden suyumuzu da çayımızın içine döktükten sonra zayıflama kürümüz hazır oluyor.

Yeşil çaylı zayıflama kürü oda sıcaklığında bekletilmelidir. Yemek aralarında içebilirsiniz. Yeşil çaylı, limonlu, maden sodalı zayıflama kürünü düzenli olarak yaparak tüketirseniz yağ yakımınız da hızlanır.

www.canimanne.com sitesindeki salata tarifleri de diyetlerinizde yardımcınız olabilir. İçeriklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız seviniriz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ