Yılan Yağı Nasıl Kullanılır ve Faydaları Nelerdir?

Biz kadınlar için saçlarımız oldukça önemlidir. Saçlarımız bizim en önemli aksesuarımızdır. Bu yüzden her daim bakımlı ve şekli düzgün olsun isteriz. Yılın belirli bir kısmını kuaförlerde geçiririz. Hal böyle olunca bakım açısından hem kimyasal hem de doğal yöntemlere birçok kez başvururuz. Kimyasal yöntemler yüzünden saçlarının büyük bir bölümünü kestirmek zorunda birçok kadın var çevremde ve bu durum yüzünden oldukça üzgünler. Kısa saç tabi ki çok güzel fakat çok işlem gören saçı kestirmek zorunda kalmak ve biran önce uzamasını istemek oldukça sabırsızlık içinde geçen bir süreç.

Bu süreç içerisinde saçlarımızı en iyi ve hızlı şekilde uzatan tek bir ürün olduğunu fark ettim ve sizler ile bu bilgilerimi paylaşmak için hemen bu yazımı hazırladım. Yılan yağı bu konuda gerçekten kendin kanıtlamış bir yağ türüdür. Kullanım alanlarının başında zaten saç gelmektedir. Yıpranmış, güçsüz ve cansız saçların kendini biran önce toplaması ve gücünü geri kazanması için kullanılır. Aslına bakarsanız yılan yağının kullanım amacı saç dökülmesini önlemek, saçın çıkış hızını arttırmak ve yeni saçların çıkmasını sağlamaktır.

Eczanelerden veya aktarlardan rahatlıkla temin edebileceğiniz yılan yağının fiyatı da oldukça uygundur. Bu yüzden saçı ile ilgili sorun yaşayan herkes gönül rahatlığı ile gidip bu yağı temin edebilir. Öncelikle her gün uygulanan bu yağ faydası görülmeye başlandığı anda haftada ikiye veya üçe düşürülebilir. Tedbiri elden bırakmamak için yılan yağı kullanımını belli bir müddet kullanmanızı öneririm. Örneğin; 1 ay gibi bir süre hiç bırakmadan sadece ara vererek kullanabilirsiniz.

Yılan yağını saçınızın dökülen kısmına ya da tamamına sürüp 2 saat kadar bekletiyorsunuz daha sonra şampuan ile saçlarınızı yıkıyorsunuz bu şekilde bunu belirli aralıklar ile uyguluyorsunuz. Umarım sizler de sonuçtan memnun kalırsınız. Eğer bu ve bunun gibi birçok güzellik sırları ile tanışmak isterseniz sitemizde yer alan püf noktalarını okuyabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ