Yuvarlak çarkıfelek lif modeli yapımı

Yuvarlak çarkıfelek lif modeli yapımı yuvarlak lif modelleri tercih edenler için oldukça güzel bir lif modeli sizlerle birlikte olmaktadır.

Lif modelleri oldukça fazla yapılan en güzel el işlerimiz olmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması hanımlarımızın ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olacaktır.

Lif modellerimiz kız çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan annelerimizin tarafından bir çok modelin seçilerek yapıldığı lif örneklerine yuvarlak çarkıfelek modelini eklemeye ne dersiniz?

Banyo lifleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde bir çok lif modelimiz canimanne.com sayfamızda mevcuttur sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif örneklerini yapabilirsiniz. Yuvarlak çarkıfelek lif modelimizde sizlere bol siparişler getirmesi dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin.

En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum hoşçakalın.

Yuvarlak çarkıfelek lif modeli yapımı

Yuvarlak çarkıfelek lif modeli detayları ve yapılışı

Çarkıfelek lif modeli yapımı

Modelin yapımında 5 numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

3 Renk lif ipi kullanılıyor.

Ortadan başlanan model 18 dilimden oluşuyor. Her dilimde 2 li fıstık yapıyoruz ve model büyüdükçe 2 li fıstık aralarına çektiğimiz zincirler artıyor. Son olarak kenar oyasını yaptıktan sonra ortadaki boşluğa küçük bir çiçek ve altına da yaprak işleyerek modelimizi bitiriyoruz.

Lif modeli, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı kese modeli lif tercihinizse gül dalı kese lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yuvarlak çarkıfelek lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ