Amigurumi çam ağacı anahtarlık yapılışı

Amigurumi çam ağacı anahtarlık yapılışı

Amigurumi çam ağacı anahtarlık yapılışı el işlerini seviyorsak kendi el emeklerimizi kullanmak ayrı bir keyifli olacaktır. Hediyelik ufak kullanışlı tasarımlar arıyorsanız. Amigurumi çam ağacı anahtarlık modeli güzel bir armağan seçimi olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz bir el işimiz olmuş tasarımı 
Instagram @suzaninelisidunyasi aittir.

Amigurumi yapılışları oldukça güzel başarılı olarak gördüğüm şirin el emekleri, armağan vermeyi seviyorsanız. Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza yeni yıl armağanı olarak kendi emeğiniz olan ufak anahtarlıklar yaparak kalıcı hediye verebilirsiniz.

İp markaları ve renk seçimleri süslemeler tamamen sizlerin tercihlerine kalmıştır. Kendi zevkinize göre detaylar yapabilirsiniz. Yeni farklı tasarımlarda tekrar birlikte olmak dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin hoşçakalın.

Amigurumi çam ağacı anahtarlık yapılışı

Amigurumi çam ağacı anahtarlık detayları ve yapılışı

Amigurumi çam ağacı anahtar/magnet

1 Adet yeşil ip tercihi yeterli olmaktadır.

Nako pırlanta ve coton ip kullana bilirsiniz.

3 Numara tığ seçimi

Makas, renkli boncuklar, iğne, iplik, anahtarlık aparatı gerekli olan malzemelerimiz bunlardır.

Yapılışı: yeşil ipimizle iki parça halinde örüyoruz. Ve kenarlardan birleştiriyoruz. Bu şekilde yapması kolay ve yeni öğrenen kişilerinde kolaylıkla yapabileceği çalışma olsun istedik.

Zincir üzerine modelimiz kuruluyor ve her sırada eksiltme işlemi yapıyoruz. Eksiltme ve arttırma işlemi yaparak çam ağacı görüntüsü orta çıkıyor.

Tek parça üzerine boncuklarla süsleme yapıyoruz dikerek sabitliyoruz. Devamında kenarlarından sık iğne ile birleştiriyoruz. Ve birleştirme işleminden sonra içini doldurup anahtarlık aparatını üstüne sabitleyip bitiriyoruz.

Tığ işi, örgü ve el işleri amigurumi yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarınızla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Sitemiz içinde farklı bir çok amigurumi modellerimiz mevcuttur. Ayçiçeği amigurimi yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Amigurumi çam ağacı anahtarlık yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel tasarım için teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ