Baby Shower Parti Örnekleri!

Son zamanlarda anne adaylarının oldukça beğendiği ve çok fazla popüler olan baby shower parti örneklerini derledik.
Baby shower partisi demek doğumdan hemen önce yapılan bir etkinliktir. Bu partide anne adayı tebrik edilir ve hediyeler verilir. Baby shower partisini eş dost akraba herkes çağrılır. Bu partide tüm tema doğacak bebeğin cinsiyetine göre ayarlanır. Özellikle renkler cinsiyete göre seçilir. Genellikle yurt dışında yapılan bu parti yeni yeni bizim ülkemizde sevilmeye ve yapılmaya başladı.

Baby shower partisi verecek olanlar genellikle konsept hakkında kafa karışıklığı yaşayabilir. Bu partileri kendiniz yapabilir ya da organizasyon firmaları ile anlaşabilirsiniz. Parti süslemelerinde size yardım edecek birileri var ise kesinliklr kendinizin yapmasını öneririz. Bu şekilde hem daha ekonomik hem de kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Organizasyon şirketleri ise bu işi daha profesyonel yapacaktır. Fakat fiyatlar ise sizin kendi yapacağınız organizasyondan daha fazla olacaktır.

Baby shower partisi anne adayının doğum stresini azaltmak, bebeğe hediyeler verip aileye maddi destek olmak amacıyla kutlanır. Yurt dışında bu partiyi genellikle anne adayını arkadaşları veya kız kardeşi hazırlar. Ama bizde genellikle bebek sahibi olacak aile partiyi düzenler. Baby shower partilerinde çok fazla kalabalık olmaz. Sadece eş dost ve arkadaşlar çağrılır. Doğumdan bir iki ay önce düzenlenen baby shower partileri ile ilgili örnek arıyorsanız aşağıdan sizler için derlediğimiz en güzel örnekleri bulabilirsiniz.

Baby Shower Parti Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ