Canım Anne

Yeni Hastane Odası Süsleme Kız Erkek

Yeni Hastane Odası Süsleme Kız Erkek

Yeni doğan bebeklerin için hasta odasını süsleme fikirleri arıyorsanız içeriğimizden en güzel süsleme fikirlerinin örneklerini bulabilirsiniz.

Dokuz aylık zorlu sürecin sonunda doğum itibari ile dünyaya gelen kız ya da erkek bebekler için hastane odasını artık herkes süslemektedir. Bebeğinizin dünyaya gelişini bir nevi kutlamak, gelen misafirlere hediyeler vermek için hazırlanan yeni doğan hastane odalarını kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Yeni doğan hastane odası süslemede  odanın kapısı, duvarlar, masa üzeri ve yatak süslenmektedir. Yatak yanındaki komidinin üstüne bir tane yeni doğan hoşgeldin bebek çiçeği, kapıya hoşgeldin bebeğim süsü, yatağın arkasındaki duvara süslü yazılar, gelen misafirlere ikram etmek için çikolatalar, odayı süslemek için balonlar ve masa üzerini süslemek için malzemeler gereklidir. Bunların hepsini dizayn etmek sizin zevkinize kalmıştır. İllaki hepsini uygulamak veya kullanmak zorunda değilsiniz. Bütçenize ve zevkinize göre odayı süsleyebilirsiniz.

Yeni doğan hastane odası süsleme fikirlerinin yanında bir de anne ve bebeğin kıyafetlerinin seçimi de önemlidir. Genellikle anne ve bebek benzer renklerde ya da benzer kıyafetler giymektedir.Set halinde satılan bu kıyafetleri önceden alabilirsiniz.

Yeni doğan hastane odası süslemeyi kendiniz yapmak istemiyorsanız bir organizasyon firması ile de anlaşıp yaptırabilirsiniz. Paket halinde hizmet sunan organizasyon firmaları daha görsel bir şekilde odayı süslemektedir. Ama siz kendiniz yaparsanız daha ekonomik olur ve kendi zevkinize göre yapmış olursunuz.

Yeni Hastane Odası Süsleme Kız Erkek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ