Bitkisel Karışımlar Öldürebilir!

Sigarayı bırakmak, zayıflatmak vb. vaatler ile piyasada satılan bitkisel karışımlar öldürebilir. Ölüm saçan bitkisel karışımları içeriğimizden bulabilirsiniz.

Bitkisel Karışımlar Öldürebilir!

Merdiven altında üretilip piyasada satılan çoğu bitkisel karışım ölüm saçıyor. Özellikle alkolü bıraktıran, sigarayı bıraktıran, uyuşturucuyu bıraktıran, kilo aldıran, zayıflatan bitkisel karışım adı altında satılan zehirler ölüm saçıyor. bugüne kadar haberlerde çoğumuz görmüşüzdür “Zayıflama hapı kullandı öldü”, “Bitkisel içecek ” adı altında satılan bu ürünler kesinlikle sağlıksızdır ve ölüm getirmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da yaşanan bir olayda 25 yaşında olan fabrika işçisi Murat Duman arkadaşının tavsiyesi ile sigarayı bıraktıran bir bitkisel karışım kullandığı için hayata gözlerini yumdu. Murat Duman içtiği bitkisel karışımdan sonra banyoya gitti ve oradan çıkamadı. Ailesi banyoda cansız bedeniyle karşılaştı. Murat Duman’ın otopsisi devam ediyor ve bitkisel karışımın ölüm getirmesi konusu araştırılıyor.

Kendi kafanıza veya birinin tavsiyesine göre bitkileri karıştırıp kullanmayın. Özellikle pazarlama televizyonlarında çıkan ve sözde ucuza bu tür ürünleri satan kanallara asla inanmayın. Sigarayı bırakmak için mutlaka uzmanından görüş alın. Aynı şekilde bitkisel zayıflama hapları, içecekleri, otları veya yiyecekleri kullanmayın. Bu tür ürünler metabolizmanızın çalışmasını bozduğu gibi sağlığınızı da yavaş yavaş yok etmektedir.  Zayıflamak için yediklerinize dikkat etmeniz ve spor yapmanız gerekir. İnternette veya sosyal medyada pazarlanan bitkisel ürünleri kullanmamanızı şiddetli uyarıyoruz. Aksi takdirde kendi sağlığınızı kendi ellerinizle yavaş yavaş yok edeceksiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ