Çapraz bebek sandalet yapımı

Çapraz bebek sandalet yapımı

Çapraz bebek sandalet yapımı farklı renklerde ve farklı süsleme detaylı yapabileceğiniz çok şık bebek patik modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bebek kıyafetlerini tamamlayan patik modellerine farklılık katabilecek sandalet modelini sizlere sunuyoruz. Kız ve erkek bebekler de uygulaya bileceğiniz güzel çapraz sandalet modelini severek yapmanız dileğiyle;

Ördüğünüz yelek, hırka, veya panço modellerine uyumlu renk tonu ile patik modelini yaparak şık giyinmeyi bebekleriniz de tercih edebilirsiniz.

Patik modelini dört mevsim için düşünüle bilir. Renk ve ip tercihleri ile uygulandığında rahatlıkla kullana bilirsiniz. Sayfamızda kış, ve yaz için patik modellerimiz mevcuttur ziyaret etmeyi unutmayınız. En tarz patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınn.

Çapraz bebek sandalet yapımı

1/ 2 Yaş için uygundur.

Pamuklu kalın ip tercih edilmiştir.

2 Numara tığ tercihi

Hazır taban kullanıla bilir.

Çift taban tercih edilmiştir.

Silikon kullanımı

2 Adet ahşap düğme, iğne dikmek için, makas

Taban boyu 14 santimdir. 23 Zincir çekerek başlayalım, santim olarak 9 santimdir. Toplamda 13 sık iğne yapalım. Tığımıza bir kez dolayıp 7 tane ikili trabzan yapalım tek kalan zincir içine tekrar 7 tane trabzan yapalım.

Karşı tarafa geçmiş oluyoruz her bir zincir içine ikili 7 tane trabzan yapalım. 13 sık iğne yapıyoruz. Son noktaya 3 sık iğne ve kaydırma tekniği ile kapatalım. İkinci sıramıza geçiyoruz 2 zincir ve 20 tane ikili trabzan yapıyoruz. Aynı şekilde attırma yaparak taban kısmımızı tamamlıyoruz. İsteyen aynı tabandan çift yapabilir.

İki tabanı birleştirip farklı renk ip ile tığ işi yapıyoruz. Arka topuk detayı ve çapraz kısımlarını uygulayarak bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz kolay gelsin..

Örgü, tığ işi, patik yapım hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer farklı modelimiz olan basit bebek patiği yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Çapraz bebek sandalet yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel sandalet modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ