Canım Anne

El İşi Nevresim Takımı – Dantel Nevresim Takımı Örnekleri

El İşi Nevresim Takımı – Dantel Nevresim Takımı Örnekleri

El işi nevresim takımları geçmişten günümüze kadar büyüklerimizden bize uzanan el emeği işlerdendir. Dantel nevresim takımı örnekleri gençler tarafından dantel eşyalar kullanılmıyor diye bilinse de aslında hala çeyizlerin başköşesinde yerlerini alır. Canimanne.com olarak sitemizde yer verdiğimiz el işi örnekler binlerce kişi tarafından ilgiyle takip edilir. Nevresim Takımı ve Pike Dantelleri konulu yazımız da binlerce kişi tarafından okundu ve incelendi. Günlük yaşantımızda da yer bulan dantel pike takımı örnekleri ve dantel nevresim takımı modelleri bu yazımızın da konusu oldu.

El İşi Nevresim Takımları

El İşi Nevresim Takımları

El işi nevresim takımları bazen dantel işlemeli olarak, bazen kanaviçe nevresim takımları olarak, bazen de süslemeli ve işlemeli nevresim takımları olarak karşımıza çıkar. Dantel nevresim takımı örnekleri bu modeller arasında en çok dikkat çekenlerdir. Uzun bir süreçte ortaya çıkartılan dantelli nevresim takımları istenen renk kumaşlara sardırılır. Profesyonel piko sarma ile dantellerin sardırıldığı bu nevresim takımı örnekleri çeyizler için yapıldığı gibi günlük kullanım için de örülür. Dantel nevresim takımı örneği video içerik olarak da ilgi görür. Canımanne YouTube kanalımızda onlarca el iş modelin yapılışı videoları yer almaktadır.

Dantel Nevresim Takımı Örnekleri

Dantel Nevresim Takımı Örnekleri

Dantel nevresim takımı örnekleri ile ilgilenen hamarat hanımlar en yeni el işi nevresim takımları modellerini canimanne.com sitesinde bulacaklarını bilirler. Aşağıdaki videolarda etamin işlemeli dantel pike takımı ve nevresim takımları yer almaktadır. Size fikir olacağını düşündüğümüz bu modellerin yanı sıra bebek battaniyesi kenar tığ oyası yapımı konulu videomuz da bulunmaktadır. Dantelli nevresim yapılışı görsellerine ve yazılarına da sitemizin pek çok sayfasından erişebilirsiniz. Renkli kumaşlarla kombinlenen dantel nevresim takımı modelleri açık renklerde yapıldığı gibi koyu renk kumaşlarla da sardırılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sevgi dedi ki:

    Merhaba, dantel örtülerimi ve nevresim takımlarımı nasıl satış yapabilirim?

    1. Canim Anne dedi ki:

      Merhabalar https://www.facebook.com/canimannee facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZ