Tığ İşi Patik / Su Taşı Modeli / Patik Modeli Yapılışı

Tığ işi patik modelleri kolay yapımı ile patik modellerinde hanımların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Şiş örgü patik modellerine göre tığ işi biraz daha yapımı kolay olduğunu düşünüyoruz.

Su taşı modeli patik modelini çeyiz patik modellerinde yer alacaktır. Görselliği ayakta oldukça güzel görünen modeldir. Farklı renk seçimi ile yapabilirsiniz. Mevsimlik patikler arasında en şık patik örneği olarak favori olacaktır.

Örgü ve tığ işi patik yapılışları dünden bugüne el işlerinde her zaman yapılan ve modası geçmeyen örgü modelidir. Çeyizlerde hiç yeri değişmeyen yeni ve farklı model seçimleri ile devam eden el işlerinden olmaktadır. Nişan bohçalarında yer almaya devam etmektedir.

Su taşı modeli patik modelini patik modelini yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde kolay model olacaktır. Video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yeni güzel patik modelleri ve video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ İşi Patik / Su Taşı Modeli / Patik Modeli Yapılışı

Orta kalınlıkta ip kullanımı

Modelin tekniği trabzan tekniğidir.

İlk olarak 65 zincir çekelim ve model kurulumu yapıyoruz. Çekmiş olduğumuz zincire su taşı modelini kuruyoruz. Yan yana 8 model yapmış oluyoruz. Aynı tekniği uyguluyoruz sıra başında dönüş yaparken 5 zinçir çekip dönelim.

Toplamda 15 sıra örelim, tek sayı olarak sıra olarak yapmalıyız. Modeli bitirip dikiş detayına geçelim detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi patik modeli, tığ işi örgü patik yapılışları, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tığ İşi Patik / Su Taşı Modeli / Patik Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ