En kolay kare lif yapımı

En kolay kare lif yapımı kızlarımızın çeyizlerini süslemeye devam ediyor. Canimanne. com sayfamızı takipte kalın ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linklere tıklayarak farklı lif modellerine kolaylıkla ulaşa bilirsiniz.

Hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında lif modelleri yapılışları yer almaktadır. Farklı tasarımlarla her geçen gün fazlasıyla yeni örnekler ortaya çıkmaktadır.

Lif yapılışları kız çeyizlerinin vazgeçilmezi en güzelleri, şık olan veya kolay yapılışları seçilebiliyor. Lif yapımda video anlatımlar oldukça faydalı olmaktadır.

Banyo liflerini yapıp ve satışa sunan hanımlarımız içinde en kolay lif modeli bol bol sipariş getirmesi dileğiyle, sitemizi ziyaret ederek bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Sizler içinde oldukça faydalı olacağına inanıyorum.

Farklı lif çalışmaları ile tekrar birlikte olma dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin..HOŞÇAKALIN

En kolay kare lif yapımı

En kolay kare lif modeli detayları ve yapılışı

Bu modelde opal marka krem ve pembe ip kullanılmıştır.

6 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

Kutu tekniği ile çalışılmıştır.

Modelimi orta kısımdan beşe beş kare olarak başlayıp kremle dört kenar kısmına beş kutu halinde altı sıra ördüm. Köşedeki kareleri pembe ile başlayıp ikiye iki kare ördüm üstüne bir sıra krem ördüm son sıra olarak pembeyi tutturdum iki kenarını ördüm iki kenarını da ekleyerek ördüm. Bir sıra da sadece kremle dolanıp ördüm. Pembe renkle de kenar oyası ile bitirdim bir, bir buçuk saatlik yeni bir model örmüş oldum.

Lif modelleri, lif örnekleri yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

farklı olan kare lif modelimiz kolay kare lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

En kolay kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel kare lif modeli için çok teşekkür diyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ