Farklı tığ işi çiçek yapımı

Farklı tığ işi çiçek yapımı

Farklı tığ işi çiçek yapımı bir çok örgü modelinde kullanabileceğiniz güzel çiçek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Daha öncesinde sizlerle bir çok tığ işi süsleme motiflerini paylaştık özellikle patik süslemelerinde kullanabileceğiniz harika çiçek modelleri için linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Farklı çiçek modelini yine patik süslemesinde, çanta, yelek cep detaylarında, örgülerin yaka kısmında, saç bantlarında, örgü çanta modellerinde, battaniye süslemesinde bir çok örgü modellerinde farklı renk seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Güzel modelimiz olan krokodil fiyonk modelimizi uyguladınız mı ? çok şık fiyonk yapımıdır. En güzel örgü modelleriniz de kullanabilirsiniz. Yapımı video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yeni tığ işi örneklerinde sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı tığ işi çiçek yapımı

Elinize yatkın tığ seçimi,

İstediğiniz ipi tercih kullanabilirsiniz.

Sihirli halka yaparak başlayalım. Halkanın içine on dört sık iğne yapalım. Üç zincir çekerek bir atlayıp tırabzan yapıp tırabzanın içine fıstık yapıp tomurcuk yapıyoruz. Toplamda yedi tomurcuk yapmış olduk detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi çiçek modelleri, örgü çiçek süslemeleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer modelimiz olan Tığ işi katmer çiçek yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Farklı tığ işi çiçek yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ