Farklı tığ işi gül yapımı

Farklı tığ işi gül yapımı

Farklı tığ işi gül yapımı patik süslemelerinde kullanabileceğiniz harika gül yapımı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bir çok örgü modelinde kullanabilirsiniz. Kazak yaka detayında, saç bantlarında, örgü bebek elbise etek kısım detayında sizlerin tercihine kalacaktır.

Örgü detay süslemelerinde istediğiniz boyutta yaparak kullanabilirsiniz. Yapım aşaması video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır. Farklı çiçek modellerinin linklerini yazımızın içinde bulabilirsiniz. Yeni örgü detay süsleme işlerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı tığ işi gül yapımı

Malzemeler

Patik ipi

Boncuk

1.5 numara tığ

İğne ve Makas

Başlangıç 7 zincir oluşan halkanın içine 9 tane sık iğne 2. sırada 13 sık iğne 3. 16 sık iğne olarak yapalım. Sonrasında 6 zincir çekelim ve zincir üzerine 10 sık iğne yaparak yaprağımızı oluşturalım toplamda 8 yaparak oluşmaktadır. Bu şekilde devam etmektedir. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi çiçek yapımı, gül yapımı, katmer gül yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi katmer çiçek yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Farklı tığ işi çiçek yapımı

Farklı tığ işi gül yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ