Gribe Ve Farenjitte Doğal Çözüm

Gribe Ve Farenjitte Doğal Çözüm

Özellikle de kış aylarında grip ve farenjit şikâyetleri ile sık sık karşılaşılmaktadır. Farenjit bir boğaz iltihabıdır. Toplum arasında bulunan kişilerde çok daha fazla yaşanmaktadır. Çünkü nefes yolu ile mikroplar diğer insanlara da dağılmaktadır. Gribe ve farenjitte doğal çözüm yolları hemen bulunmalıdır ki ilerlemeden yani kişiye eziyet vermeden vücuttan arındırılmış olmalıdır. Farenjit çok rahatsız edici bir boğaz iltihabıdır. Boğazlarda sürekli ağrı ve batma gibi bir his vererek kişiyi çok aşırı şekilde rahatsız ederek sosyal ve çalışma yaşamını derinden etkilemektedir. Çünkü insanlar bu rahatsızlıktan dolayı dinlenmek zorundadır. Özellikle de işi konuşmak olanlar mutlaka istirahate çekilmesi daha hızlı bir şekilde iyileşmeyi sağlar.

 

Adaçayı Bir Mucize Gibidir

Gribe ve farenjitte doğal çözüm olarak genellikle tavsiye edilen adaçayıdır. Adaçayı zaten tek başına antibiyotik özelliği taşıdığı için grip ve farenjitte yakalanmadan önlem alınır ise size bu rahatsızlıklar ile karşılaşmamanız sağlanmış olur. Hazırlanması dakikalar içinde olmaktadır. Kaynamış 1 su bardağı suya1 tatlı kaşığı adaçayı koyulmalıdır. Bu şekilde4-5 dakika kaynatılmalıdır. Dikkat etmeniz gereken nokta dinlenen adaçayı süzülmelidir. Çok fazla bekletmek faydasını azaltmakta hatta yok etmektedir. Bu yüzden taze olarak hazırlanmalıdır. Adaçayını ister için isterseniz de günde 3 defa yemeklerden sonra dişlerinizi fırçalayarak gargara yapılmalıdır. Kısa süre de farenjidi yok etmeyi sağlar. Bir kısmını içip bir kısmı ile de gargara yapmanız mümkündür. Hem bu şekilde gribe de karşı önlem almış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

Yaz ya da kış ayları fark etmeden insanlar her an hastalıklar ile karşılaşır. Bu yüzden enfeksiyonlar vücudu kaplamadan hemen önlem alınır ise sizin hiçbir şekilde hayatınızı etkilememektedir. Mesela sabahları normal çay yerine ıhlamur ya da kekik çayı tercih edilir ise bağışıklık sisteminizi güçlendirerek gribe ve farenjitte doğal çözüm bulunmuş olmaktadır.

 

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ