Canım Anne

Hint Yağı Kirpik Uzatır mı? Hint Yağı ile Kirpik Uzatma!

Hint Yağı Kirpik Uzatır mı? Hint Yağı ile Kirpik Uzatma!

Güzelliğine düşkün kadınları kirpik bakımlarına önem vererek güzel kirpiklerinin olmasını isterler. Uzun ve bakımlı kirpikler gözleri güzel gösterdiği gibi makyaj yapınca da güzel durur. Bu noktada Hint yağı devreye girerek çok konuşulur. Hint yağının kirpikleri uzatıp uzatmadığı merak edilir. Hint yağı kirpik uzatır mı sorusunun yanı sıra Hint yağı kaş çıkartır mı sorusu da sıkça sorulur. Canimanne.com takipçileri bu yazımızdan sorularına cevap alabilirler. Ayrıca Hint yağı ile kirpik uzatma ile ilgili yöntemler de aşağıdadır. Hint yağının faydaları nedir diye merak ediyorsanız işte cevabı…

Ayrıca Kirpikler Nasıl Uzar ve Gürleşir? Vazelinle Kirpik Uzatma başlıklı yazımız da bu konuyla ilgilidir.

hint-yagi-kirpik-uzatir-mi-
Hint Yağı Kirpik Uzatır mı?

Hint Yağı Nedir? Hint Yağının Faydaları Nelerdir?

Hint adlı ağacın tohumundan elde edilen Hint yağının içeriğinde bulunan yağ bazlı asitler cildi besler. Pek çok kişi düzenli kullanımda cildine Hint yağının faydaları olduğunu söyler. Hint yağının yine düzenli olarak kullanıldığında kaşları gürleştirdiği, kirpikleri gürleştirerek uzattığı konuşulur. Peki, gerçekten Hint yağı kirpik uzatır mı? Bu soruyu deneyerek cevaplayanlar bu yağın kirpikleri kuvvetlendirdiğini, dökülmeleri önleyerek kalınlaştırdığını söylüyorlar. Hint yağı ile kirpik uzatma istiyorsanız düzenli kullanımda faydasını görebilirsiniz. Hint yağını kaşlarınıza da düzenli sürebilir, gürleşmesini sağlayabilirsiniz.

hint-yagi-kirpik-uzatir-mi-
Hint Yağı ile Kirpik Uzatma

Hint Yağı ile Kirpik Uzatma Yöntemleri

Hint yağı kirpik uzatır mı sorusunu cevapladıktan sonra şimdi bu işlemlerin nasıl yapıldığına bakalım. Hint yağı ile kirpik uzatma isteyenler aşağıdaki şekilde uygulama yapabilirler.

  • Yüzünüzü iyice yıkadıktan ve temiz olduğundan emin olduktan sonra emiz bir maskara fırçası yardımıyla Hint yağını kirpiklerinize sürün. Buradaki püf noktası yağın her kirpiğe değdiğinden emin olmaktır. Bu işlemi gece yapın ve sabaha kadar bekleyin. Sabah temizleyin.
  • Hint yağı ve zeytinyağını aynı ölçüde karıştırarak zeytinyağının içeriğindeki A ve E vitaminlerinden faydalanabilirsiniz. Hint yağı kirpik uzatır mı diye soranlar tarafından çokça denenen bu yöntemde karışım alt ve üst kirpiklere iyice yedirilir. Gece yapılan uygulama sabah temizlenir.
hint-yagi-kirpik-uzatir-mi-
Hint Yağı ile Kaç Uzatma
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ