İki şiş en basit patik modeli yapımı

İki şiş en basit patik modeli yapımı farklı patik modelleri arayanlar için oldukça kolay ve şık bir patik yapılışı sizlerin beğenisini beklemektedir.

Çeyiz içinde oldukça çok yapılan patik modellerine yeni bir model daha ekleyebilirsiniz. İki şiş patik modelleri ayağımızda oldukça şık duran modeller arasındadır. Günlük giyim için veya kızlarımızın çeyizleri için farklı modelleri yapılmaktadır.

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde sayfamızda oldukça fazla patik modelimiz bulunmaktadır. Video anlatımlı en güzel patik modellerine ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz patik örneklerinin yapılışlarını bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça faydalı olacaktır. İstedikleri patik modellerine kolaylıkla kendileri veya sevdiklerine yapmanın mutluluğunu yaşayacaklardır. Yeni güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

İki şiş en basit patik modeli yapımı

37/38 Numara ayağa uygundur

Polosu marka ip tercih edilmiştir.

3 Numara şiş tercih edilmiştir.

60 ilmek atarak başlayalım. Haroşa olarak örelim 23 sıra olana kadar örelim. Arka yüzünü çevirip toplayalım ve ipi keselim sabitleyelim. İlk aşama bitmiş oldu.

Ördüğümüz modelin uç kısmından ilmek çıkartalım. Her haroşa sırasının başından ilmek alalım. Toplamda 23 ilmek çıkarmış olacaktır. Aynı işlemi diğer uç kısmından çıkartım birleştiriyoruz. Detaylı öğrenmek için video anlatımın devamını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Patik modelleri, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

İki şiş en basit patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

canselin örgü dünyası kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
blank
Patik modeli yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ