Kız Bebekler İçin Bol Model Örgü Modelleri

Kız Bebekler İçin Bol Model Örgü Modelleri

Bildiğiniz üzere kız bebekler için her zaman çeşit çok fazladır. Bu kız bebek örgü modelleri içinde geçerlidir. Örgüde de şirin kızlarınıza örebileceğiniz hayalinizin bile alamayacağı çeşitlikte model sayısı vardır.

  Kız bebek örgü modelleri örgü severleri fazlasıyla kendine bağlar. Çünkü modeller o kadar güzel ki, örgü ören kişi modelin güzelliğini gördükçe hemen örgüyü bitirmek ister. Sayısız model sizin hayal gücünüzle birleştiğinde ortaya çok muhteşem ürünler çıkar. Örneğin kız bebeğinize bir pantolon örüp, sonra ona ince askılar ekleyebilirsiniz. Böylelikle tulum görünümlü bir örgü ortaya çıkar ve çok tatlı durur. Sade kalsın istemezseniz de kurdeleler ile çiçekler yapıp süsleyebilir veya üzerine renkli iplerle değişik işlemeler yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Çok şık elbiselerde örebilirsiniz. Bu elbiseleri tığla örebileceğiniz gibi, şiş kullanılan modeller ile de tasarlayabilirsiniz. Örneğin pileli bir elbise örebilir, askılarını çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Ya da düz dar bir etek örüp arkasına küçük bir yırtmaç bırakabilir ve bu yırtmacıda ördüğünüz ufak bir fiyonkla tamamlayabilirsiniz. Takım olsun isterseniz de üzerine de şık bir süveter, kazak ya da yelek örebilirsiniz. Hatta modeli beğenip, daha da çoğaltarak atkı, şapka ve bandana ile bütünlüğünü tamamlayabilirsiniz. Kızınızı şirin bir dalmaçyalı köpişe de çevirebilirsiniz. Bunun içinde beyaz örgüler örüp, üzerine tığ ile siyah benekler ve siyah gözlerle tamamlayabilirsiniz. İsterseniz pantolonuna birde kuyruk ekleyebilirsiniz. İnanılmaz şekilde bir güzellik ortaya çıkacaktır. Şuan kız bebekler için incili patikler çok gündemde ve sevilen modeller arasında yerini alıyor. Ördüğünüz patikleri babet şeklinde yapıp, önlerini inci ve fiyonklarla süsleyebilirsiniz. Bu patiklerle o küçük ayaklara neşe gelecek. Bide minik kızlarınızı soğuktan korumak için bolerolar örebilirsiniz. Bu boleroların yapımı da oldukça basit ve hoş duruyor. Yine bu boleroları da kızlarınızın şirinliğiyle birleştirmek adına süslemeler yapabilirsiniz.

   Kız bebek örgü modelleri ile kızlarınızı şirin birer prensese, kırmızı başlıklı kıza, tatlı bir köpekçiğe çevirebilirsiniz. Siz yeter ki örmeye başlayın, gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir.

F6FQGUvFz1p1zUOVQMy8 hqMG7cLJ4wGqcCWIbAQF NSeIFB6n0qBTvoV4m4gd pTwfB31u33luGkOklWH5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ