Kordon bileklik modelleri

Kordon bileklik modelleri

Kadınlar zarif varlıklardır. Ve eski dönemlerden günümüze kadar bakılan çizelgeden, her zaman takı ve süs eşyasına önem verdiğini anlıyoruz.  Kadınlar her türlü materyalden çeşitli modellerdeki takıları her zaman severek kullanmışlardır. Boyun bölgesi, kulak, bilek ve saça takılan çeşitli takılar ile kendilerini daha da güzelleştirmeyi başarmışlardır. Takı kadın için çok önemlidir. Yeni doğan kız çocuğumuza bile bir süre sonra hassas kulaklarını deldirip, şık ve tarz olması için zemin hazırlıyoruz. Buradan da takının önemi ortaya çıkıyor. Takıların kullanım alanı çok çeşitlilik gösterir. Az evvel saydığımız takı kullanım alanların dışında, göbeğe, kaşa, buruna, dile, dudağa takılan küpeler ile de takı kullanım alanları zenginleştirilmiştir. Tamamen zevkinize kalmıştır. Ve nerede uygulamak isterseniz, takınızı takabilir, kıyafetlerinize harika kombiler yapabilirsiniz.

Bugün sizlere boncuklu kordon bileklik modelleri ni anlatacağız. Kadınların sıkça kullandıkları bileklikteki çeşitlilik hakkında biraz konuşacak, farklı tasarımların bilekte nasıl durduğunu konuşacağız. Boncuklu kordon bileklik modellerinden söz ederken, renk ve zevkinize göre kordon bileklikleri size sunacağız. Umarız beğenirsiniz.

Kordon bileklik çeşitlerinden yan yana sıralı çiçek figürlü bileklikler çok dikkat çekiyor. Kordon bileklik modelleri de bilekte çok şık duruyor. Deri bileklik çok eski zamanlardan itibaren tercih ediliyor. Ve modası geçmiyor. Bunun dışında farklı materyaller kullanılarak hazırlanan bileklikler mevcut. Örneğin boncuklu bileklikler. Evet, boncuklu bileklikleri farklı tasarımlarla birleştirmek mümkün. Gümüş bocuk karışımı bileklikler, metal alaşımlı bileklikler, çelik alaşımlı bileklikler. Ve daha yüzlerce model. Tasarım için hayal gücünüze güvenmeniz yeterli. Bileklerde şaheserler yaratmak mümkün. Ve giyeceğiniz kıyafete göre kombin yaparak, tamamlayıcınız ve kurtarıcınız olan bileklikler, bileğinizi aydınlatacak ve diğer hanımlara fark atacaktır. Daha fazla model seçeneği için sayfamızdan diğer modellere bakabilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ