Örgü Bebek Mama Önlüğü Modeli 36 Adet

Örgü Bebek Mama Önlüğü Modeli 36 Adet

 El örgüsü ile yapılan ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Özellikle de bebek ürünlerinde hazır ürünlerden daha çok örgü parçalar dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Bebekler için birbirinden şık örgü kazaklar, yelekler, hırkalar, patikler, bebek battaniyelerinin ardından örgü mama önlükleri de son zamanlarda oldukça ilgi görmeyi başarmıştır.

Örgü bebek mama önlüğü modelleri oldukça çeşitlidir. Erkek bebek önlüklerinde siyah, beyaz, krem, mavi, lacivert, turkuaz tonları daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebek mama önlüklerinde ise daha çok pembe, kırmızı, mor, pudra, beyaz ve krem tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Örgü bebek mama önlüğü örnekleri arasında tek renk iğlik ile örülen modeller olduğu gibi iki veya daha fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller ve örneklerde bulunmaktadır. İsterseniz ebruli iplikleri de önlük yapımında kullanabilirsiniz. Örmüş olduğunuz bebek önlüklerinin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önem taşır. Bunun içinde çok fazla kalın olmayan, kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmenizde yarar var.

Örgünün moda olması ve çok fazla tercih edilmesi ile beraber hazır mama önlükleri kadar el örgüsü ile yapılan örgü bebek önlük modelleri de çok fazla tercih edilmeye başlamıştır. Aynı zamanda örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bunun içinde hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir. Sizler de dilediğiniz renk ve modellerde yapabilirsiniz.

El örgüsü mama önlüklerini desenli yapabileceğiniz gibi düz ve sade olarak da örebilirsiniz. Dilerseniz şiş örgüsü ile dilerseniz de tığ işi örgü ile yapılan mama önlüğü modelleri örnekleri bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ