Örgü Çocuk Çantası Anlatımı

Örgü çocuk çantası anlatımı iki farklı çanta yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Hello kitty çanta yapılışı detaylı video anlatımlı kolaylıkla kız çocuklarınız için yapabileceğiniz şık çanta modelidir. Sırt çantası modeli olması daha rahat kullanışlı olması annelerimizin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Örgü çocuk çanta yapılışları farklı modeller yine sayfamızda mevcuttur. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak çanta modellerimize göz atabilirsiniz. El emeğine önem verenler için tığ işi sevenlerin beğeneceği örgü çanta modellerimizi severek uygulayacağınızı düşünüyoruz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Örgü Çocuk Çantası Anlatımı

4 Renk ip kullanılmıştır.

Bebe yünü tercih edilmiştir. Sizler istediğiniz ip tercihinde bulunabilirsiniz.

2.20 mm tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Elyaf veya boncuk elyaf tercihi

Modelimize ilk olarak büyük kısmından başlayıp 11 zincir çekelim ve 2 ci zincire batıp sık iğne yapalım. 9 sık iğne yapalım aynı yere 3 sık iğne yapalım. Daha sonra çektiğimiz zincirin diğer tarafına 8 sık iğne yapalım. Sonda tek zincir kalmakta içine 2 sık iğne yapalım toplamda 22 sık iğne olmuştur.

2. Sıra da 1 çift, 8 sık iğne, 3 çift, 8 sık iğne 2 çift toplamda 28 sık iğneye ulaştık,

3 Cü sırada arttırma yaparak aynı sık iğneye çift batıyoruz. Toplamda 34 sık iğneye ulaşıyoruz. 4 cü sıramızda
1 çift, 2 sık iğne, 1 çift , 10 sık iğne, 1 çift 2 sık iğne ( 2 kez tekrar et ) 1 çift , 11 sık iğne, 1 çift, 1 sık iğne bu sıramızda 40 sık iğneye ulaşıyoruz.

Bu şekilde arttırmalarla 40 sıra örüyoruz. Sonra bağcık deliklerini yapıp bu kısımı bitiriyoruz. Askı kısmını ve kapat kısmı ile hello kitty temasını yapıp dikişlerini yapıp çantamızı bitiriyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Çanta yapımı, çantalar, örgü çocuk çantası, hello kitty çanta yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Karpuz modeli çanta yapılışı  için linke tıklamayı unutmayınız.

Örgü Çocuk Çantası Anlatımı

blank
Örgü Çocuk Çantası Anlatımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ