Pratik tek parça patik yapımı

Pratik tek parça patik yapımı oldukça kolay olan modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Sade ve şıklık arıyorsanız pratik tek parça patik örneğini yapabilirsiniz. Video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. İlk defa örecek olan arkadaşlarımız içinde patik modelimiz uygun modeldir.

Tığ işi, şiş modeli Tunus işi gibi bir çok patik modeli sayfamızda bulunmaktadır. Linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Pratik tek parça patik yapımı

İki renk patik ipi

Tığ ve iğne

Makas

3 Numara şiş kullanımı

37,38, 39 Ayaklar için uygundur.

İlk olarak dört ilmek atalım haraşo tekniği ile devam edelim ve arttırma tekniği uyguluyoruz. Model anlatımına burun kısmından başlanmaktadır.

Arttırma işlemi 26 ilmek olana kadar devam edelim. Ve farklı renk ip geçişi yapılmaktadır. Haraşo tekniği ile iki sıra mavi ve krem renkle devam edilmektedir.

Devamında model kurulumu başlamaktadır. 6 ilmek haraşo ve lastik tekniği ile devam etmektedir. Bu şekilde 46 sıra model anlatımında örülmüştür. Sizler elinizin sıklığına göre örebilirsiniz. Modelin ön kısmı ile son kısım aynıdır. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

Pratik tek parça patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

İlmek aşkı kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ