Saç örgü bebek bot patik yapımı

Saç örgü bebek bot patik yapımı

Saç örgü bebek bot patik yapımı yeni doğan bebek patik modeli arayan arkadaşlarımız için güzel model olduğunu düşünüyoruz. Modeli kız ve erkek bebekler için ip renk değişimi yaparak örebilirsiniz.

Patik modelimiz bot görünümlü harika modeldir. Yelek modelleri ile renk uyumlu yapılıp takım olarak kullanabilirsiniz. Örgü bebek patik modelleri tercihiniz ise sayfamızda farklı örnekleri bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlerle buluşmaktadır. Detaylı anlatım sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Saç örgü bebek bot patik yapımı

0, 3 Aylık bebekler için uygundur.

Bebe yünü kalın ip

3 Numaralı şiş kullanımı

Yapımına 38 ilmek atarak başlayalım ve haraşo tekniği örüyoruz. İkinci sırada arttırma tekniği başlamaktadır. 17 İlmeği haroşa örelim tekrar arada arttırma işlemi ve 17 ilmek haroşa örerek devam edelim.

İlmek sayısı 54 ulaşana kadar devam edelim. Sonrasında beş diş arttırma yapmadan örelim. 20 İlmek sağ, ön kısma 14 ilmek, 20 sol kısım olacak şekilde ayırdık modeli ters çevirip burada detayları ve modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek patik modelleri, örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Saç örgü bebek bot patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ