Şirin Kız Bebek Örgüleri

Şirin Kız Bebek Örgüleri

Kız çocukları için o kadar çok tercih edilecek giysiler vardır ki saymakla bitmez. Sadece almakla bitmiyor tabiki. Örgü örmeyi sevenler içinde kız bebek örgüleri oldukça dikkat çekici. Kız bebekler için örgü modellerden hepsini yapmak için can atacağınıza eminim.

Kız bebek örgülerinden en başında örgü elbiseler yer alıyor bana göre. Çünkü dışarıdan alacağınız elbiselerden çok farklı olarak tasarlayabilirsiniz örgülerinizi. Jile şeklinde örülmüş elbiseler çok şeker duruyor. Bu elbiseleri istediğiniz figürlerle süsleyebilirsiniz. Örneğin kurdeleden yapılan çiçekler elbiseye ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca aynı renkten birde bandana örebilir onu da çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Böylelikle kız bebekleriniz bayram şekeri havasında olacaklar J  Bu tip elbiseleri çeşitlendirmek mümkün. Elbiseleri örerken de modelleri örgünün içine yerleştirebilirsiniz. Etek ucuna şirin bir tavşancık veya bir kalp yaparak elbiseye ayrı süsleme gerek kalmadan tatlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Yelek ve mini bir etek örerek de küçük kızlarınızı süsleyebilirsiniz. Hatta aynı renkten birde sandalet örerek minik kızları sevindirebilirsiniz. Farklı bir model daha belirtmek istiyorum siz değerli örgü severlere. Şal iplerinden (genellikle beyazı tercih ediyorum ben) alıp, şık bir yelek örebilirsiniz. Bu yeleği bebeğiniz küçükken önlerini dikerek elbise olarak kullanırsınız, daha sonra ise diktiğiniz yerleri açarak bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde onu şık bir yeleğe çevirebilirsiniz. Bu da ayrı bir alternatif olarak aklınızda bulunsun. Çift kullanım alanıyla sizi memnun edebilir. Ayrıca dantel motiflerinizi birleştirip şık bir bebek elbisesi de tasarlayabilirsiniz. Bu model de çok şık duran modeller arasında. Sadece dantel motiflerden değil, tığla da çok güzel elbiseler örebilirsiniz. Bu elbiseleri bitirdiğinizde herkesin gözlerinin kamaştığını rahatlıkla göreceksiniz. El emeği göz nuru hiç bir şeye benzemez çünkü.

Farkındayım kız bebek örgü modellerinin sizlerinde çok heyecanlandığını ve örmek için sabırsızlandığınızı. O zaman hemen bebeğinizi rahatsız etmeyecek güzel bir ip alın ve rengini seçin. Sonrasında anlattığım modellerden birini uygulamaya başlayın. Örgünüzdeki model ortaya çıkmaya başladıkça, sevimliliği gördükçe mutluluğunuz bir kat daha artacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ